KONST / Litografier / Färglitografi 8761115
nr 876 1115
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi , Reinhold Ljunggren (1920-2006), vintermotiv, 100/360, signerad, 29x21
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:42:33
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr
600 kr
17 feb
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren